Najnowsze


Kontakt


blogopasja to wynik połączenia dwóch moich hobby: blogowania oraz tworzenia stron internetowych. Z czasem hobby zmieniło się w prawdziwą pasję, która dotknęła każdej sfery mojego życia.
Obecnie projektuję i wykonuję szablony motywy na blogi wierząc, że przemyślany projekt, jakość wykonania (kodowania) i wyjątkowe podejście do czytelników są najważniejsze.

Mówiąc prościej: kocham to co robię i uwielbiam dzielić się tym z innymi. Mam nadzieję (i mocno wierzę), że mój blog BLOGopasja nadal będzie się rozwijać, udoskonalać i umacniać swoją pozycję jako godne zaufania źródło pięknych i wysokiej jakości szablonów blogspot oraz jako najlepsze źródło profesjonalnych porad dotyczących blogowania, tworzenia i prowadzenia bloga.W tym momencie już wiesz, że zajmuję się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych (ależ to brzmi oficjalnie!). Dziękuję Ci, że poświęciłeś czas na przeczytanie informacji O mnie! Jeśli chcesz ze mną współpracować proszę skontaktuj się ze mną.


Jeśli jesteś zainteresowany moimi szablonami, lub masz dla mnie propozycję współpracy, proszę napisz. Z radością przeczytam maila od Ciebie.

Jeśli masz pytanie odnośnie Blogger'a  czy WordPressa - oczekujesz porady  proszę skorzystaj z możliwości komentowania interesującego Cię posta. Jeśli wydaje ci się, że na blogu blogopasja nie ma interesującego cię tematu - skorzystaj z możliwości wyszukiwania - okienko Szukaj na górze z prawej strony bloga.

Jeśli nie potrafisz go wyszukać - skorzystaj z  Zadaj pytanie. Staram się odpowiadać na wszystkie zadane przez Was pytania.

Popularne